برنامه درسی. تو تابستون کم بخون و زیاد کیف کن عالی از مهر شروع کن

سلام بچه ها من خودم دانشجوی مکانیک تبریز هستم راه الان شمارو رفتم و فرق واقعیت و با تبلیغات اغراق امیز فهمیدم و سعی میکنم هر چیزی که تجربه کردم با هزینه ناچیزی بهتون بگم که مثل من تو تله نیوفتید و همه استفاده کنند

دانلود برنامه درسی. تو تابستون کم بخون و زیاد کیف کن عالی از مهر شروع کن

کنکور تجربی ریاضی
درس مشاوره
درس انلاین
خواب دانش اموز
دانش مدرسه
شکست در درس
افسردگی نوجوانان
تابستان
کرونا در تابستان
دختران کنکوری مشاور ارزان دبیران 
اساتید کنکور
دسته بندی کنکور
فرمت فایل rar
حجم فایل 40401 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 1

بجه ها منظورم از عنوان تابستون کم بخون و زیاد کیف کن عالی از مهر شروع کن یه چیز واضح هست اینه که نیاز به خودکشی نیست اگر از اول با خودتون روراست باشید 80 درصد راه رو رفتید . اینکه این محصول برای بچه های دهم هست که تموم کردن و میخواان از پاییز برن یازدهم و یه برنامه جمع و جور حال خوب کن و سبک و اماده شدن برای کنکور میخوان

این برنامه رو من تو ویدیو کامل واستون توضیح دادم و پی دی اف نیست و همچینین با شماره ای واتساپی که تو ویدیو  هست میتونید با من در ارتباط باشید

کلی دوستون دارممممبوسه

دانلود برنامه درسی. تو تابستون کم بخون و زیاد کیف کن عالی از مهر شروع کن

مقاله ترجمه شده آزمایش محدودیت های تئوری ساختاری در تحقیقات حسابداری

مقاله ترجمه شده ارتباط حسابداری مدیریت استراتژیک با فرهنگ عامه: دنیای موزیکال وست اِند (انتهای غربی)

مقاله ترجمه شده اتخاذ نوآوری های حسابداری مدیریت : سازگاری فرهنگ سازمانی و دریافت نتایج

مقاله ترجمه شده آیا مدیر اشتراکی، انتشار انتخاب روش حسابداری را تحت تاثیر قرار می دهد؟

مقاله ترجمه شده آیا سیستم های حسابداری ABC و RCA با مدیریت های کم سود انطباق دارند

مقاله ترجمه شده بازتاب ها در مورد استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در آموزش حسابداری

مقاله ترجمه شده بازی شبیه سازی رهبری ناب – ترکیب مدیریت صحن کارخانه با حسابداری ناب

کن ,  ,تو ,برنامه ,عالی ,مهر ,    ,کن عالی ,کیف کن ,عالی از ,از مهر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ابهام شعرهای ادبی / کلمات جدولی yasflowerv topkenz13 کتابخانه عمومی شهید رجایی باینگان اجناس فوق العاده مطالب اینترنتی text خیانت23 زهیر کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.